Polski English
radca prawny Łącko radca prawny Nowy Sącz radca prawny Krościenko

POmoc prawna on-line

Kancelaria świadczy pomoc prawną w formie porad i opinii prawnych udzielanych za pośrednictwem Internetu. Porady i opinie prawne udzielane w ten sposób są skierowane do osób, które nie mają czasu na wizytę w Kancelarii, a potrzebują pomocy prawnej w sprawach prowadzonych samodzielnie.

Złożenie zapytania jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami po stronie Klienta.

Aby uzyskać pomoc prawną on-line należy:

  1. Wysłać za pomocą niniejszego formularza kontaktowego wiadomość zawierającą opis problemu prawnego, którego ma dotyczyć porada prawna lub opinia prawna.
  2. Następnie proszę oczekiwać odpowiedzi na wysłaną do Kancelarii wiadomość, która zostanie udzielona w ciągu 24 godzin. Odpowiedź Kancelarii będzie zawierać termin udzielenia pomocy prawnej oraz wycenę tej usługi.
  3. W przypadku akceptacji terminu i wynagrodzenia oraz dokonania wpłaty i jej zaksięgowaniu na rachunku bankowym Kancelarii, pomoc prawna zostanie udzielona w umówionym zakresie i terminie.

Jednocześnie, podkreślić należy, iż choć udzielenie pomocy prawnej przez Internet stanowi istotne dla Państwa udogodnienie, niemniej jednak należy mieć świadomość, iż nie wszystkie sprawy mogą być w ten sposób rzetelnie załatwione. Zatem, w przypadku, gdy ocena sprawy będzie wskazywała, że pomoc  prawna on-line może być niewystarczająca, zostaną Państwo o tym powiadomieni  w celu podjęcia świadomej decyzji.

Przedstaw sytuację

(*)
(*)
(*)